Products

Skip to results list

Active filters:

4 items

Filter

Active filters:

  • Chickpea Flatbread Mix — 500 g · Makes approximately 8 flatbreads

  • ORZA PANTRY Rye-Forward Dark Loaf · 500 g

    ORZA PANTRY Rye-Forward Dark Loaf · 500 g

    €5,40 EUR Unit price €10,80 EUR/kg
  • ORZA PANTRY Rye–Barley–Oat Everyday Loaf · 500 g

    ORZA PANTRY Rye–Barley–Oat Everyday Loaf · 500 g

    €4,90 EUR Unit price €9,80 EUR/kg
  • ORZA PANTRY Soft Oat–Barley Loaf · 500 g

    ORZA PANTRY Soft Oat–Barley Loaf · 500 g

    €4,90 EUR Unit price €9,80 EUR/kg