Meteen naar lijst met resultaten

Producten

  • Kikkererwten-flatbreadmix – 500 g · goed voor ongeveer 8 flatbreads

  • ORZA PANTRY Donker roggebrood · 500 g

    ORZA PANTRY Donker roggebrood · 500 g

    €5,40 EUR Eenheidsprijs €10,80 EUR/kg
  • ORZA PANTRY Dagelijks rogge-gerst-haverbrood · 500 g

    ORZA PANTRY Dagelijks rogge-gerst-haverbrood · 500 g

    €4,90 EUR Eenheidsprijs €9,80 EUR/kg
  • ORZA PANTRY Zacht haver-gerstbrood · 500 g

    ORZA PANTRY Zacht haver-gerstbrood · 500 g

    €4,90 EUR Eenheidsprijs €9,80 EUR/kg